Rezervácia
Vyberte sálu ENERGY SOUL

Sme v tom TRI

Loca Blog

…. môže to fugovať ?
sú v tom tri … môže im to fungovať ?
….ďaľšie štúdio jogy, ďaľšie štúdio pre ženy , odkiaľ ste prišli dievčatá … ? to si fakt myslíte , že vám to pôjde ? to tu už bolo …
kedy začnete ? už ste začali ?
….niektoré otázky sa vynorili priamo – iné len tak sprostredkovane – niektoré prebehli v našich diskusiách – niektoré sa vynárali a blúdili v mysli….
Sme každá úplne iná ….
– a ja teda ešte aj definitívne staršia .
Ako to začalo a ako to plynie ….
Veľa ľudí hovorí , píše – choď – odíď z práce – choď si za svojim snom . Keby som pár týchto snívajúcich nebola poznala – tak som schopná uveriť , že im to navždy takto zostane . Úprimne obdivujem ak niekto ide za svojim snom a úprimne si povie žijem si svoj sen . Sen je predsa sen .
Som snívajúca realistka.
….a teda – odišla som z práce – definitívne . Pracovala som pre dve korporácie Loreal a Glaxo Smith Kline . Strávila som v nich 20 rokov SVOJHO života . S nadšením , radosťou , dôverou som vložila svoje JA pre úspech – kariéru – rast – sebarozvoj – uznanie – vďaku – všeličo by ma ešte napadlo ….
Neľutujem – práve naopak – to čo som zažila v obidvoch je viac než na jeden bestseller – / o tom možno niekedy/. Posledné dva roky boli najlepšia lekcia na mojej ceste v rozbehnutom vlaku. Hlavne preto , že som túžila konečne zastaviť a zostať na každej jednej zastávke viac než 30 sekúnd. Vidieť nie len to ako ľudia nastupujú a vystupujú , nie len sedieť vo vozni , diskutovať , cestovať, viesť zdvorilostné rozhovory . Opakovane si nechať kontrolovať cestovný lístok … V tom vlaku som zrazu videla nemé tváre . Hoci stále hovorili – boli úplne nemí. Raz sme v tom vlaku zrazili jeleňa . Vlak išiel stále ďalej . Život za život ? Nemé tváre mlčky prikývli – to sme museli … Chcela som zatiahnuť ručnú brzdu a z plných pľúc zakričať :
– “ Nechajte ma konečne bez výčitiek hovoriť “
Prišli rôzne striedajúce sa fázy . Raz mi jedna kolegyna v práci povedala :
“ Chodíš sem pre prachy – nie preto , aby si bola spokojná a nadšená ! “ Druhá mi dala radu na motivačnú literatúru .
Prepáčte – ale začala som byť alergická na motivačnú literatúru : – zarob si svoj prvý milión – rob to čo chceš – plníme sny – spätná väzbu – pracuj na sebe – efektívna komunikácia – 5 najdôležitejších minút Tvojho života …atď … a do nekonečna ….
Pred dvomi rokmi – prišla ku mne žena – dotkla sa mojich ramien a povedala : “ – prosím dýchaj “
Dva roky trvala moja cesta k slobode . Vždy som mala slobodnú dušu , ale to čo som videla po jej dotyku pochopí len ten , kto na tú cestu vkročil. Zrazu vidím ten úsmev úplne inak .
NIE JE – NEEXISTUJE !!! je len na tvárach a rýchlo prechádza krčovitým “ CHA – CHA “ NIE JE

NIE JE — lebo nemá cestu . Jóga mi nie len vrátila dych….
K tomu by som tiež mohla písať tak 25 strán formátu A4 . Myslím že pre ľudí , ktorí sa dajú na cestu jógy to nie je nič nové .
Mne práve jóga a “ moja vesmirna guru “ / ako jej ja hovorím / vrátila chuť – chuť dať – čo som dostala tak ako to mám v sebe . Posunúť svoje dary , poznania, skúsenosti .
Zachvátil ma pocit – že dokážem nájsť v ľuďoch to kŕčovité CHA – CHA – cítiť ako a prečo to tak majú . Dotknúť sa ich srdca a v myšlienke im povedať :
– “dýchaj-tu a teraz“
– “ Poď lietať veď máš krídla . “ Som snívajúca realistka .
Z toho korporátneho vlaku som vypadla . Bez toho , aby som si rozbila koleno , tentokrát úplne bez zranenia . Slobodná !!! Samozrejme , že ešte chvíľku som potrebovala , aby som si cestu k slobode začala skutočne vnútorne užívať . / – to je opäť na ďalšiu kapitolu /

Prišla LOCA – lebo mala prísť – prišla Syska – lebo tu bola – prišla Bafi -lebo tu bola . Lebo my tri sme sa určite nemuseli hľadať . Ja im hovorím “ tie dve “ a to len preto , lebo , predsa len som definitívne staršia …. Sú moje – sme svoje . S našimi životmi .
Každá sme iná – máme spoločný sen . Dať ďalej to čo máme – to čo sme dostali . Želáme si , aby sa naše dvere otvárali a ľudia chceli u nás a s nami zostať . Aby neviedli len zdvorilostné rozhovory , aby ich dni nie len plynuli .
….my tri – v celom tom kolobehu života sa delíme o miesto kde dýcha náš smiech , náš plač, naše úspechy , naše pády. Naše sny .
Nie je to len miesto – je to výnimočné – každým kto otvára naše dvere .

Sme snívajúce realistky .

Vaša AdraZem