Rezervácia
Vyberte sálu ENERGY SOUL

Logo.

Loca Blog

,,Musí byť ružové, je to pre ženy.‘‘
,,Ale budeme cvičiť tvrdo a makať na 100%, malo by byť čierne.‘‘
,,Malo by byť farebné, šibnuté, ako sme my.‘‘
 V pozadí hrá Shakira a všetky tri sa pohybujú do rytmu.

Nejako takto môžeme opísať zrod nášho loga, nápadu, názvu a celého konceptu nášho – vášho štúdia. V lete 2016 sme sa rozhodli a zhodli, že sa chceme v cvičení posunúť ďalej a nájsť svoje, iné smerovanie, niečo, čo nás bude napĺňať a čím budeme vedieť pomôcť a poradiť ľuďom v našom okolí. Dovtedy sme sa venovali rôznym športom, pôsobili sme v lyžiarskom klube ako trénerky a manažment, naplno pracovali a hľadali každý deň príležitosť vyskúšať niečo nové. Sme každá iná a pritom všetky rovnaké – rovnako bláznivé. My s BaFi si pri svojom vysokoškolskom štúdiu dokonca vytvorili svoj hashtag #dvesibnute, avšak popri tom veľa času, rozhovorov a chvíľ sme trávili práve u našej Aťky na záhrade a preberali budúce plány a myšlienky.

Chodili sme na terasy, pili limonády, (prípadne ružové víno), tancovali, absolvovali sme rôzne fitness maratóny a jógové semináre, dovolenkovali a pracovali, ale stále nám nešla z mysle odísť myšlienka spoločného projektu. Tam niekde sa zrodilo Loca Studio.

Naše logo a názov je nečakané a jedinečné, rovnako ako celé Loca štúdio. Ja som sa popri štúdiu španielčiny snažila stále prekladať texty pesničiek z rádií a aj vďaka mojim kamošom z Californie a Španielska, som vedela, že slovo loca je jedinečné, úderné a vystihujúce. Keď sme hľadali názov, nechceli sme jednoducho spojiť písmená a pridať k tomu ,,FIT‘‘, alebo šport, chceli sme niečo svoje. Bláznivé a nespútané, také sme. Keď sme mali výberové kolo názvu, veľkými písmenami som si napísala názov Loca a čakala som na moment, kedy im ho predstavím. Zhodli sme sa, že každá prinesie 5 názvov a ten, ktorý nás osloví, to bude. Keď som vyslovila LOCA, videla som Aťku ako sa zamrvila a Bafi vypleštila oči. Nevedela som, či je to dobré alebo nie, ale nakoniec sme sa už len smiali a bolo nám jasné, že je to ono, že sme to my.

Logo, ktoré má štúdio, je dynamické a každý, kto ho videl v ňom vidí niečo iné. Oheň, pokoj, krúžok od šálky kávy, kvetovú záhradu, nedokončený kruh. Pre nás je logo spojením kvetu pivónie, dynamickej ružovej a pokojnej fialovej, maliarskeho plátna a štetca a našej LOCA myšlienky. Písmom rovnako vyjadruje, bláznovstvo v každom a každej z nás. S grafikom Aďom z Ersoru sme sa naladili na jednu vlnu, a keď nám po viacerých náčrtoch ukázal finálnu verziu, zas to bol ten pocit – je to ono, sme to my, naša Loca.

Sylvia