Rezervácia
Vyberte sálu ENERGY SOUL

Loca.

Loca Blog

Loca = ženská forma od španielskeho slova loco, čo v preklade znamená šialený, bláznivý. Táto definícia však nevystihuje podstatu toho, čo Loca studio znamená pre nás a veríme, že aj pre vás. Viac o našom príbehu, o názve a logu Loca sa dozviete v nasledujúcom blogu.

Každá z nás má niekedy chuť vstať a z plného hrdla si zakričať alebo si len tak ľahnúť do trávy a na nič nemyslieť. Odletieť na druhý koniec sveta alebo zakryť sa hrubou perinou u starej mamy. Protiklady, bláznovstvo a pokoj, sú pre naše štúdio charakteristické.

Sme tri rovnako bláznivé, rôzne šialené a príležitostne pokojné baby, ktoré sa po dlhých rozhovoroch, premýšľaniach a viet so začiatočným ,,čo keby….‘‘, ,,ako by to bolo keby…‘‘ rozhodli pre svoj vlastný projekt, Loca studio. Postupne sa Vám na našom blogu budeme prihovárať všetky tri, k témam cvičenia, stravovania, životného štýlu, našim zážitkom a Vašim príbehom a skúsenostiam.

V štúdiu Loca sa zapotíte pri našom milovanom – energickom jumpingu, zapojíte svoju silu a svaly pri Piloxingu SSP, stanete sa nachvíľu bojovnou baletkou pri Piloxing Barre alebo spevníte celé telo pri Power Jóge. Jednotlivé cvičenia vám rovnako predstavíme na našom blogu. Po cvičení máte možnosť vychutnať si osviežujúci Fresh Drink namiešaný podľa charakteru absolvovaného cvičenia, alebo sa môžete inšpirovať v našom concept store pre Vaše športové outfity. Počas niektorých cvičení poskytujeme službu ,,detský kútik‘‘, kde si deti počas cvičenia môžu kresliť, prípadne s nimi napíšeme úlohy (fyzika nám ale veľmi nejdeJ).

Pripravujeme pre vás detské cvičenia – jumping kids a detskú jógu, TRX cvičenia, kruhové tréningy, nové druhy cvičení, kurzy zdravej výživy, cvičenia pre seniorov, študentov, rôzne kurzy a víkendové kempy.

Loca je priestorom aj pre Teba aj pre Vás, na vyjadrenie svojej osobnosti a prejavenie emócií. Napíš nám odkaz na tabuľu, odfoť sa na našom selfie spote a zdieľaj svoje chvíle v štúdiu s nami a so svetom.

Sleduj nás na Instragrame a Facebooku, označ seba aj nás, chceme vedieť ako sa máš, chceme vidieť Tvoj progres. U nás sa smeje, rehoce, plače od šťastia, predycháva smútok. Je to len na Tebe. Moja, Tvoja, naša LOCA.

Loca dievčatá – to ste vy! Rýchlo-pomalé, šialené, pripravené na nové výzvy. Ženy a dievčatá, ktoré volajú na mesiac a skáču do mora, ktoré si dajú víno a pozdrav slnku; ktoré sa smejú celou svojou dušou; ktoré sa rozprávajú s cudzincami, lebo nemajú v srdci strach; tie ktoré nosia sukne a legíny, opätky a bosé nohy; tie ktoré tešia svet, ktoré sú divoké a bláznivé celým srdcom. Máme vás rady, máme sa rady. Push yourself but love yourself. ?